Стеклоподібний фільтр Nutsche

Особливо ідеально підходить для поділу твердої рідини отруйним середовищем, легкозаймистим та вибухонебезпечним середовищем і середовищем, з яким слід уникати контакту з повітрям.

Detailed description

Стеклоподібний фільтр Nutsche
Основні характеристики склопокривного фільтра Nutsche
1. Стеклоподібний фільтр, вироблений компанією Taiji, широко використовується для поділу твердих і рідких агресивних матеріалів. Особливо ідеально підходить для поділу твердої рідини отруйним середовищем, легкозаймистим та вибухонебезпечним середовищем і середовищем, з яким слід уникати контакту з повітрям.
2. Нутче фільтр може використовуватися в умовах повністю вакуумного середовища або в тому випадку, якщо максимальний позитивний тиск становить 6кПа.
3. Куртка, яку ми розробляємо для фільтра розділення твердої рідини, може нагріти або охолонути рідину відповідно до реальних потреб.
4. Ми проектуємо гідравлічний підйомний пристрій у нижній частині цього фільтрувального обладнання. Це допомагає видалити фільтровий пиріг і замінити тканину фільтра.


Галерея продукції

Image001 (001) .jpg

Image002 (001) .jpg

Image003 (001) .jpg


Ми є одним з провідних виробників та постачальників фільтрів з нержавіючої сталі, які приділяють велику увагу якості. Якщо ви зацікавлені в наших продуктах, вироблених у Китаї, ласкаво просимо звернутися до нашого фабрики для отримання додаткової інформації. Ми запропонуємо Вам найкращі послуги та конкурентоспроможні ціни.

Hot Tags: Стеклоподібний штамповий фільтр, Китай, виробники, фабрика, виготовлена в Китаї
Супутні товари
Feedback