Прокладка конверта PTFE

Високоякісний прокладка складається з прокладки з нержавіючої сталі, не пов'язаної з азбестом та з оболонкою PTFE. Він підходить для сталевого обладнання з скляною обшивкою з номінальним тиском не більше 1 Мпа та робочої температури -20 ℃ ~ 200 ℃.

Detailed description

Пломбіровочні конверти з PTFE для склопакетів
Високоякісний прокладка складається з прокладки з нержавіючої сталі, не пов'язаної з азбестом та з оболонкою PTFE. Він підходить для сталевого обладнання зі скляною фурнітурою з номінальним тиском не більше 1 МПа та робочої температури -20 ℃ ~ 200 ℃. З рифленого кільця з нержавіючої сталі, ущільнювач конверта з PTFE забезпечує чудову еластичність та герметичність при використанні. На додаток до механічної міцності матеріалу прокладки, промислові ущільнювальні прокладки користуються низьким тертям і хімічною стійкістю PTFE.


Галерея продукції

image001(001).jpg

Прокладка конверта PTFE

image002(001).jpg

Ущільнення конвертів PTFE


Ми є одним з провідних виробників та постачальників прокладок у конвертах для петфа, приділяючи особливу увагу якості. Якщо ви зацікавлені в наших продуктах, вироблених у Китаї, ласкаво просимо звернутися до нашого фабрики для отримання додаткової інформації. Ми запропонуємо Вам найкращі послуги та конкурентоспроможні ціни.

Hot Tags: Прокладка конверта з PTFE, Китай, виробники, фабрика, виготовлена в Китаї
Супутні товари
Feedback