Обкладинка манежу (для склопокривного реактора)

Тут ви знайдете наші вищі рішення для покриття мангей, призначені для реакторів із скляною обшивкою. Вони забезпечують безпечну експлуатацію та легкість відкривання та очищення.

Detailed description

Кришка манежу для реактора із скляним облицюванням
Як провідний постачальник запасних частин обладнання та технологічного обладнання, Тайцзи пропонує широкий спектр реакторних аксесуарів для безпечного утилізації небезпечних хімікатів у реакторах та високої безпеки операторів, а також покращує ефективність обробки та якість продукції. Тут ви знайдете наші вищі рішення для покриття мангей, призначені для реакторів із скляною обшивкою. Вони забезпечують безпечну експлуатацію та легкість відкривання та очищення.


Галерея продукції

image001(001).jpg

Обкладинка манежу

image002(001).jpg

Обкладинка манежу з агломераційним склом

image003(001).jpg

image004(001).jpg

1. Обкладинка манежа з захисним кільцем та допоміжним пристроєм відкривання навесні
Ця система покриття мангвей може бути легко встановлена на вершині реакторів із склоподібним облицюванням. Пружинний пристрій дозволяє кришку легко відкривати та закривати. Захистне кільце захищає люк від зносу та пошкодження під час годування.


2. Кришка для манежу з візуальним склом
Обклеюване скло облицювання манега реактора - це модернізований продукт. Це більш підходить для реактора, використовуючи систему очищення CIP. Ми інтегруємо скло огляду в обкладинку за допомогою високотемпературного спікання. Це полегшує очищення прицільного скла. Обкладинка манжет зручніше відкрити завдяки швидкому відкриваючому пристрою.


Ми є одним з провідних виробників та постачальників покриттів для маневрів (для реакторів із склоподібним реактором), приділяючи особливу увагу якості. Якщо ви зацікавлені в наших продуктах, вироблених у Китаї, ласкаво просимо звернутися до нашого фабрики для отримання додаткової інформації. Ми запропонуємо Вам найкращі послуги та конкурентоспроможні ціни.

Hot Tags: Обшивка манежа (для склоподібного реактора), Китай, виробники, фабрика, виготовлена в Китаї
Супутні товари
Feedback