Висока продуктивність емалі

Також відома як склоподібна емаль приходить з відмінною стійкістю до корозії кислого та лужного середовища, механічного удару та різкої зміни температури. Особливо він може протистояти корозії всіма органічними та неорганічними кислотами, органічними розчинниками та слабкою основою, крім фтористоводородної та сильної фосфорної кислоти.

Detailed description

Висока продуктивність емалі для скла підкладки
Емаль TJ09 для скляної підкладки незалежно розробляється компанією Taiji, і вона може похвалитися помітною високою продуктивністю, яка досягла міжнародного передового рівня. Наприклад, промислова фарфорова емаль, також відома як склоподібна емаль, поставляється з відмінною стійкістю до корозії кислого та лужного середовища, механічного удару та різкого варіації температури. Особливо він може протистояти корозії всіма органічними та неорганічними кислотами, органічними розчинниками та слабкою основою, крім фтористоводородної та сильної фосфорної кислоти.


Галерея продукції

image001(001).jpg


image002(001).jpg


image003(001).jpgimage004(001).jpg


image005.jpg

ТАЙДЖІ емаль застосовує міжнародну передові технології агломераційного електропечі та точне приготування для емалі, суворо контролює кожен виробничий процес і повністю гарантує якість емалі.
Завдяки сучасному технологічному процесам агломерації електричної печі, з точною рецептурою та суворим контролем процесу, якість емального скла Тайцзи повністю гарантується.


Коррозійні криві

Графіки корозійної кривої показують характерну корозійність кислих та лужних середовищ. Оскільки частота корозії становить менше 0,1 мм / рік, це означає, що середовище має дуже слабку корозію на скляній підкладці. Отже, це рекомендується. Коли коефіцієнт корозії знаходиться в межах 0,1 ~ 0,2 мм на рік, не можна нехтувати корозією. Регулярні перевірки повинні бути зроблені, щоб побачити, як далеко скляна підкладка була корозійною. Однак, коли коефіцієнт корозії перевищує 0,2 мм / рік, середовище серйозно корозійне до скляної футеровки і тому тут не рекомендується.


Ми є одним з провідних виробників та постачальників високої ефективності емалі, приділяючи особливу увагу якості. Якщо ви зацікавлені в наших продуктах, вироблених у Китаї, ласкаво просимо звернутися до нашого фабрики для отримання додаткової інформації. Ми запропонуємо Вам найкращі послуги та конкурентоспроможні ціни.

Hot Tags: Високопродуктивна емаль, Китай, виробники, фабрика, виготовлена в Китаї
Супутні товари
Feedback