Клапан з прозорою кришкою

Промивний клапан може бути оснащений танталовим наконечником для вимірювання температури в реакторі в режимі реального часу та тим самим уникнути затримки температури або помилки, викликані використанням термоусадочної плити.

Detailed description

Клапан з прозорою кришкою
Звичайні клапани з облицюванням скла
Прозорий клапан зі скляною обшивкою спеціально використовується як запорний клапан нижнього клапана або нижній випускний клапан для реакторів із склоподібним облицюванням. Корпус клапана виготовлений з чавуну або сталі, а внутрішня поверхня корпусу клапана та зовнішня поверхня клапанного ядра вишикуються нашим високоякісним склом. Сердечник клапана закріплений стисненням ущільнювального кільця з PTFE. Цей випускний клапан зі скляною обшивкою поділяється на два типи: верхнім і тильним.


Галерея продукції

image001(001).jpg


image002(001).jpg


image003(001).jpg

Повітряний зарядний клапан з прозорою кришкою


image004(001).jpg

Клапан з промивним клапаном зі склопакетами


image005(001).jpg

Звичайні клапани з облицюванням скла

image006(001).jpg

Клапани з прозорими клапанами з ущільнювачем


Промивний клапан може бути оснащений танталовим наконечником для вимірювання температури в реакторі в режимі реального часу та тим самим уникнути затримки температури або помилки, викликані використанням термоусадочної плити. Крім того, змінюючи пристрій, що працює на повітрі для сердечника клапана, можна дистанційно керувати вивантаженням реактора.


Клапани з прозорими клапанами з ущільнювачем
Цей запобіжний клапан з сильфонним ущільненням є альтернативою запобіжному клапану з ущільнювачем. Це забезпечує надійну герметичність, легкість очищення та можливість зняти вищий робочий тиск. Корпус клапана формується методом штампування, що різко покращує міцність матеріалу. Робоча температура: -19 ℃ -200 ℃; Робочий тиск: 0.6Mpa-1.6Mpa.


Ми є одним з провідних виробників та постачальників запобіжних клапанів зі склопокриттям, приділяючи особливу увагу якості. Якщо ви зацікавлені в наших продуктах, вироблених у Китаї, ласкаво просимо звернутися до нашого фабрики для отримання додаткової інформації. Ми запропонуємо Вам найкращі послуги та конкурентоспроможні ціни.

Hot Tags: Стеклоочисний запорний клапан, Китай, виробники, фабрика, виготовлена в Китаї
Супутні товари
Feedback