емальоване Агітатор

Звичайного типу футерований склом мешалка з Тайджі доступний в якірного типу, лопатевої форми, турбінного типу, комбінованого типу, а також інших типів.

Detailed description

емальоване Агітатор
Звичайного типу футерований склом мешалка з Тайджі доступний в якірного типу, лопатевої форми, турбінного типу, комбінованого типу, а також інших типів. Вони забезпечують повні специфікації і високу якість. Клієнти можуть вибирати різні типи змішування відповідно до різної реакційним середовищем і різними специфікаціями реактора емальовані.


Галерея продукції

image001 (001) .jpg


image002 (001) .jpg


image003 (001) .jpg


image004 (001) .jpg


image005 (001) .jpg

image006 (001) .jpg


покриті склом мішалки реактора Тайцзи в вирівняні з нашої TJ09 емаллю. З перевіреними і самим сучасною технологією емалювання, скляна підкладкою частина має відмінну стійкість до корозії, механічні удари і різка зміна температури.

Ми також можемо конструювати і виробляти всі види нестандартних емальованих агітатор з конкретними вимогами замовника.Ми одна з провідних емальованих виробників мішалок і постачальників, приділяючи велику увагу якості. Якщо ви зацікавлені в нашій продукції, виробленої в Китаї, може зв'язатися з нашою фабрикою для отримання додаткової інформації. Ми пропонуємо вам найкраще обслуговування і конкурентоспроможні ціни.

Hot Tags: емальована мешалка, Китай, виробники, фабрики, зроблені в Китаї
Супутні товари
Feedback